Гарантия возврата денег
Статьи >> Як уберегти свій транспортний засіб від незаконного заволодіння

Як уберегти свій транспортний засіб від незаконного заволодіння

Для того, щоб уберегти свій транспортний засіб від незаконного заволодіння потрібно дотримуватися наступних заходів безпеки:картинка

1.В обов’язковому порядку обладнайте автомобіль приладами проти викрадення.

До найбільш дієвих методів профілактики крадіжок відносяться:

- звукова сигналізація, основною функцією якої є налякати злочинця і повідомити власника про злам;

- іммобілайзер – пристрій, призначений для розриву деяких електричних ланцюгів в автомобілі, внаслідок чого завести двигун стає неможливим;

- GSM-сигналізація, яка допомагає встановити місцезнаходження автомобіля;

- інші різноманітні приховані засоби захисту.

Пам’ятайте, чим більше таких захисних засобів різного типу (і механічні, і електронні) вами використовується – тим менше шансів залишиться автовикрадачам.

2.Замикайте машину,  навіть якщо залишаєте її ненадовго.

Замикайте кришку бензобака – це не тільки попередить викрадення бензину, а залишить злочинців без можливості дозаправки у випадку незаконного заволодіння.

Якщо ви надовго залишаєте машину на стоянці, піклуйтесь про те, щоб вона не була заправлена пальним.

3.Не залишайте ключі в замку запалювання навіть у тих випадках, коли залишаєте авто у власному гаражі.

На ніч ставте автомобіль в гараж із надійними замками або на стоянку, яку охороняють. Якщо через будь-які обставини це зробити неможливо, ніколи не залишайте автівку на пустирі чи в іншому місці з поганим освітленням.

Залишаючи автомобіль на вулиці, ставте його біля стіни будинку чи якомога ближче до іншого автомобіля. Тоді зловмиснику буде важче в нього проникнути.

4.У темну пору доби перед тим, як вийти з автівки, подивіться навколо і переконайтеся, що вам нічого не загрожує. Повернувшись до автомобіля, тримайте ключі від дверцят і замка запалювання наготові. Подивіться, чи нікого немає в автомобілі.

5.Не зберігайте в салоні автомобіля викрутки та інші предмети, які можуть бути використані для запуску двигуна без ключа запалювання.

6.Звертайте увагу на людей, які цікавляться вашим автомобілем. Не виключено, що вони мають намір викрасти його.

7.Якщо доводиться оставляти автомобіль в місцях де немає охорони то скористайтеся можливістю зупинитися біля закладів з відео спостереженням.

Виявивши, що в автомобілі є незначні пошкодження, замикаючі пристрої працюють некоректно чи неправильно, а сучасні засоби дистанційного захисту дають збій – слід негайно звернутися до найближчого територіального органу поліції чи на безкоштовну лінію «102». Подібні ознаки можуть свідчити про несанкціоноване втручання сторонніх осіб у систему захисту вашого авто. Слід пам’ятати, що зловмисники йдуть в ногу з часом та у своїй незаконній діяльності використовують найсучасніші засоби та методи. Також слід сповістити правоохоронців, якщо у вас виникли підозри, що за вашим авто спостерігають чи проявляють зацікавленість стронні особи.